Facebook

CIS CEKCYN

GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY

Logo GLKS Cis Cekcyn

Tabela zgłoszeń

Lp. Nr startowy Trasa Imię Nazwisko Miejscowość Klub / Team Status Opłaty
1 1 TP50 Jacek Wąsik Lublin -
2 16 TP50 Tomasz Kowalski Bydgoszcz :) OPŁACONA
3 18 TP50 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) OPŁACONA
4 19 TP50 Małgorzata Małowińska Bydgoszcz :-)
5 20 TP50 Janusz Stocki Białe Błota Pieszochody OPŁACONA
6 52 TP50 Kamila Chrząstowska Bydgoszcz Mordownik OPŁACONA
7 63 TP50 Marcin Owczarski Chojnice Bory team OPŁACONA
8 64 TP50 Antoni Mrozek Gliszczyński Chojnice Bory team OPŁACONA
9 68 TP50 Aleksander Wozniak Poznań -
10 70 TP50 Wojciech Piontke Gdynia - OPŁACONA
11 71 TP50 Karol Trojanowicz Gdynia - OPŁACONA
12 85 TP50 Mariusz Strzelecki Brzozówka Chłopaki z Dacii OPŁACONA
13 93 TP50 Łukasz Linda Tuchola - OPŁACONA
14 94 TP50 Marcin Mazalon Pruszcz Gdański LPP Team OPŁACONA
15 108 TP50 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - OPŁACONA
16 123 TP50 Krzysztof Spychała Poznań - OPŁACONA
17 42 TP25 Michał Nowacki Kruszka Szwagry OPŁACONA
18 43 TP25 Przemysław Kiljański Kruszka Szwagry OPŁACONA
19 72 TP25 Marcin Gajewski Męcikał Boberki spod kołderki OPŁACONA
20 73 TP25 Joanna Kapłońska Gajewska Męcikał Boberki spod kołderki OPŁACONA
21 74 TP25 Ewa Orłowska Chojnice Boberki spod kołderki OPŁACONA
22 75 TP25 Mieczysław Kozek Chojnice Boberki spod kołderki OPŁACONA
23 77 TP25 Grzegorz Droń Kwidzyn Drużyna SMA OPŁACONA
24 78 TP25 Wiktor Droń Kwidzyn Drużyna SMA OPŁACONA
25 104 TP25 Maciej Paciorek Gdańsk paciorkowce OPŁACONA
26 107 TP25 Małgorzata Paciorek Gdańsk paciorkowce OPŁACONA
27 128 TP25 Tomasz Owczarski Chojnice Chojnice OPŁACONA
28 129 TP25 Alicja Jasiulewicz Bytów Dzik Parchowo OPŁACONA
29 130 TP25 Katarzyna Zaborowska Bytów Dzik Parchowo OPŁACONA
30 144 TP25 Jakub Worona Bydgoszcz KRInO WORINO OPŁACONA
31 147 TP25 Monika Grzywacz Gdańsk Zwierze OPŁACONA
32 158 TP25 Patrycja Broź Poznań - OPŁACONA
33 7 TP15 Ryszard Hoffmann Cekcyn -
34 8 TP15 Ewa Hoffmann Cekcyn -
35 25 TP15 Marcin Pieczka Bysław Antidotum OPŁACONA
36 31 TP15 Jerzy Pientka Bydgoszcz BKTR GRYF Bydgoszcz OPŁACONA
37 32 TP15 Marcin Purol Czarne - OPŁACONA
38 33 TP15 Aneta Ziegert-Purol Czarne - OPŁACONA
39 38 TP15 Dominika Koch Ostrowo WD40 OPŁACONA
40 39 TP15 Weronika Bizuga Świekatowo WD40 OPŁACONA
41 45 TP15 Mirosław Worona Bydgoszcz KRInO WORINO OPŁACONA
42 48 TP15 Justyna Maćkiewicz Toruń NIEZORIENTOWANI OPŁACONA
43 49 TP15 Przemysław Maćkiewicz Toruń NIEZORIENTOWANI OPŁACONA
44 50 TP15 Szymon Maćkiewicz Toruń NIEZORIENTOWANI OPŁACONA
45 79 TP15 Emilia Droń Kwidzyn Drużyna SMA OPŁACONA
46 80 TP15 Wojtek Droń Kwidzyn Drużyna SMA OPŁACONA
47 96 TP15R Tomasz Jankowski Starogard Gdański Beata-Gosia-Tomek OPŁACONA
48 97 TP15R Beata Jankowska Starogard Gdański Beata-Gosia-Tomek OPŁACONA
49 98 TP15R Gosia Jankowska Starogard Gdański Beata-Gosia-Tomek OPŁACONA
50 112 TP15 Elwira Śpica Czersk SARENKI OPŁACONA
51 113 TP15 Daria Sandomierska-Muzioł Czersk SARENKI OPŁACONA
52 114 TP15 Katarzyna Chmielewska Czersk SARENKI OPŁACONA
53 127 TP15 Kamil Hoffmann Cekcynek - OPŁACONA
54 139 TP15R Jonka Szewczyk Toruń Skarmat Toruń OPŁACONA
55 140 TP15R Maja Szewczyk Toruń Skarmat Toruń OPŁACONA
56 141 TP15R Joanna Banaszewska Toruń Skarmat Toruń OPŁACONA
57 143 TP15 Wiesław Wiśniewski Bydgoszcz Dziadek Wiesiu OPŁACONA
58 145 TP15 Paweł Grochowski Bydgoszcz - OPŁACONA
59 146 TP15 Sławomir Przastek Gostycyn Osadnicy OPŁACONA
60 153 TP15R Krzysztof Sukniak Nowe KAJTi.pl OPŁACONA
61 154 TP15R Agnieszka Chyła-Sukniak Nowe KAJTi.pl OPŁACONA
62 155 TP15R Julian Sukniak Nowe KAJTi.pl OPŁACONA
63 156 TP15R Tymon Sukniak Nowe KAJTi.pl OPŁACONA
64 157 TP15R Liliana Sukniak Nowe KAJTi.pl OPŁACONA
65 159 TP15R Bartłomiej Świerczyński Szczecin - OPŁACONA
66 160 TP15R Alicja Świerczyńska Szczecin - OPŁACONA
67 161 TP15R Piotr Wedeł Gayewo EL Camino OPŁACONA
68 162 TP15R Iza Wedeł Gayewo EL Camino OPŁACONA
69 163 TP15R Jagoda Wedeł Gayewo EL Camino OPŁACONA
70 165 TP15 Maciej Korzuch Tuchola - OPŁACONA
71 166 TP15 Ania Szufrajda Sucha - OPŁACONA
72 9 TR100 Tomasz Szot Gdańsk Harpagan/R3miasto OPŁACONA
73 23 TR100 Waldemar Dargacz Niestępowo Yet OPŁACONA
74 24 TR100 Krzysztof Kletkiewicz Lipno Kletek OPŁACONA
75 29 TR100 Konrad Jasionowicz Stajenczynki -
76 34 TR100 Robert Biedunkiewicz Gdynia fajnetraski.pl OPŁACONA
77 35 TR100 Radosław Kasprzak Gdynia niezrzeszony OPŁACONA
78 44 TR100 Stefan Wesołowski Kołobrzeg - OPŁACONA
79 53 TR100 Ferdynand Stelmach Olsztyn Odciski i Pęcherze OPŁACONA
80 54 TR100 Jakub Żołopa Kiełpin - OPŁACONA
81 69 TR100 Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Stowarzyszenie Prawy Starogard
82 76 TR100 Michał Szczukowski Tuchola Cyklo Tuchola/START Kartuzy OPŁACONA
83 81 TR100 Arkadiusz Kroll Tuchola - OPŁACONA
84 82 TR100 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk OPŁACONA
85 86 TR100 Krzysztof Lewosz Banino Sztywny Klekot OPŁACONA
86 95 TR100 Robert Lubiszewski Toruń Parkrun Toruń OPŁACONA
87 115 TR100 Krzysztof Luks Gdańsk - OPŁACONA
88 2 TR50 Piotr Wasiński Poznań PGR Dolsk OPŁACONA
89 4 TR50 Adam Kot Gdańsk TomCat OPŁACONA
90 5 TR50 Marcin Banach Bydgoszcz 3Gravity
91 6 TR50 Michał Hoffmann Cekcyn - OPŁACONA
92 10 TR50 Sławek Ilek Gronity Horuzont Marzen OPŁACONA
93 11 TR50 Remigiusz Rogalewski Gdańsk Turystyka na Co dzień OPŁACONA
94 12 TR50 Grażyna Słomińska Cekcyn ŚLIWKI OPŁACONA
95 13 TR50 Dorota Śliwa Żalno ŚLIWKI OPŁACONA
96 14 TR50 Monika Słomińska Tuchola ŚLIWKI OPŁACONA
97 15 TR50 Katrzyna Stachowicz-Grabowska Płazowo ŚLIWKI OPŁACONA
98 26 TR50 Tomasz Waleńczak Gdynia TomCat OPŁACONA
99 27 TR50 Michał Sura Koronowo - OPŁACONA
100 28 TR50 Łukasz Nigmański Linówiec - OPŁACONA
101 30 TR50 Piotr Kapka Płazowo - OPŁACONA
102 36 TR50 Waldek Nadolski Tczew Biegający Tczew
103 37 TR50 Przemysław Gorczyca Młyniec Pierwszy Gmina Lubicz
104 40 TR50 Ewelina Barys Szprotawa -
105 41 TR50 Lucjan Marek Barcin -
106 47 TR50 Paweł Minga Błądzim Paweł Minga OPŁACONA
107 51 TR50 Łukasz Sędziak Dolsk PGR DOLSK OPŁACONA
108 55 TR50 Marcin Galinski Tuchola - OPŁACONA
109 56 TR50 Beata Beszczyńska Bydgoszcz - OPŁACONA
110 60 TR50 Waldemar Jeliński Cekcynek TAJFUN OPŁACONA
111 61 TR50 Magdalena Jelińska Cekcynek TAJFUN OPŁACONA
112 65 TR50 Rafał Ordza Iwiec Tajfun Cekcynek OPŁACONA
113 66 TR50 Karolina Ordza Iwiec Tajfun Cekcynek OPŁACONA
114 67 TR50 Mikołaj Ginter Tuchola FriendsTeam OPŁACONA
115 83 TR50 Daniel Friede Przechlewo Frytka Dawaj OPŁACONA
116 84 TR50 Aleksandra Friede Przechlewo Frytka Dawaj OPŁACONA
117 91 TR50 Pavel Kozel Gdańsk Trelly's OPŁACONA
118 92 TR50 Yana Dzeyankova Gdańsk Trelly's OPŁACONA
119 105 TR50 Marcin Madaliński Toruń - OPŁACONA
120 106 TR50 Natalia Madalińska Toruń - OPŁACONA
121 109 TR50 Paweł Łakomski Toruń - OPŁACONA
122 110 TR50 Magdalena Łakomska Toruń - OPŁACONA
123 111 TR50 Arkadiusz Zawadzinski Bysław - OPŁACONA
124 116 TR50 Honorata Figiel Tuchola - OPŁACONA
125 117 TR50 Zuzanna Siniło Tuchola - OPŁACONA
126 118 TR50 Jacek Adamczyk Tuchola - OPŁACONA
127 131 TR50 Tymoteusz Derdowski Cekcynek Pyzax Team OPŁACONA
128 134 TR50 Waldemar Figel Tuchola - OPŁACONA
129 135 TR50 Robert Gwizdała Tuchola - OPŁACONA
130 142 TR50 Kacper Jeliński Cekcynek - OPŁACONA
131 149 TR50 Mariusz Maciejewski Cekcyn - OPŁACONA
132 150 TR50 Łukasz Glaza Tuchola - OPŁACONA
133 151 TR50 Dariusz Iwicki Tuchola - OPŁACONA
134 164 TR50 Mariusz Bożyczki Elbląg ZWIERZE OPŁACONA
135 167 TR50 Paweł Deja Bysławek FriendsTeam OPŁACONA
136 168 TR50 Sara Eliasz Raciąż - OPŁACONA
137 169 TR50 Magdalena Reszka Tuchola FriendsTeam
138 171 TR50 Żaneta Czaplicka Bysławek FriendsTeam
139 172 TR50 Patryk Czaplicki Bysławek FriendsTeam
140 3 TR40 Monika Borta Cekcyn - OPŁACONA
141 17 TR40 Roman Łepek Chojnice -
142 21 TR40 Katarzyna Stosik Cekcyn - OPŁACONA
143 22 TR40 Waldermar Stosik Cekcyn - OPŁACONA
144 46 TR40 Robert Stępień Świętochłowice -
145 57 TR40R Paweł Figiel Szczecin Paprykarze OPŁACONA
146 58 TR40R Urszula Figiel Szczecin Paprykarze OPŁACONA
147 59 TR40R Gabriel Figiel Szczecin Paprykarze OPŁACONA
148 62 TR40 Danuta Kuczer Cekcyn - OPŁACONA
149 87 TR40 Agnieszka Szmelter Tuchola MY OPŁACONA
150 88 TR40 Dorota Żygowska Tuchola MY OPŁACONA
151 89 TR40 Karol Żygowski Tuchola MY OPŁACONA
152 90 TR40 Roman Giedrys Tuchola MY OPŁACONA
153 99 TR40 Włodzimierz Ordza Mały Mędromierz VW OPŁACONA
154 100 TR40 Violetta Ordza Mały Mędromierz VW OPŁACONA
155 101 TR40 Monika Zawisza Warszawa - OPŁACONA
156 102 TR40 Bartosz Zawisza Warszawa - OPŁACONA
157 103 TR40 Wacław Zawisza Cekcynek - OPŁACONA
158 119 TR40R Maciej Gierszewski Tuchola Szybcy i Wściekli OPŁACONA
159 120 TR40R Helena Gierszewska Tuchola Szybcy i Wściekli OPŁACONA
160 121 TR40R Lucyna Czapiewska Tuchola Szybcy i Wściekli OPŁACONA
161 122 TR40R Stanisław Gierszewski Tuchola Szybcy i Wściekli OPŁACONA
162 124 TR40 Karol Buhl Osielsko Szybcy i Wściekli OPŁACONA
163 125 TR40 Monika Buhl Osielsko Szybcy i Wściekli OPŁACONA
164 126 TR40 Zofia Smoleń Cekcyn - OPŁACONA
165 132 TR40R Sebastian Derdowski Wyrzysk - OPŁACONA
166 133 TR40R Ignacy Derdowski Wyrzysk - OPŁACONA
167 136 TR40R Roża Figel Tuchola Figel Team OPŁACONA
168 137 TR40R Igor Figel Tuchola Figel Team OPŁACONA
169 138 TR40R Ola Figel Tuchola Figel Team OPŁACONA
170 148 TR40 Tomasz Góreczny Włocławek - OPŁACONA
171 152 TR40 Dariusz Szwanke Włocławek Czarni OPŁACONA
172 170 TR40 Robert Kozlowski Bydgoszcz -

ul. Szkolna 2

89-511 Cekcyn

Glks.ciscekcyn@wp.pl

+48 887 074 254

+48 782 656 047

NA STRONIE

SOCIAL MEDIA

ADRES

KONTAKT

© 2024 Gminny Ludowy Klub Sportowy Cis Cekcyn | Wszelkie prawa zastrzeżone | by A.K.

© 2024 Gminny Ludowy Klub Sportowy Cis Cekcyn | Wszelkie prawa zastrzeżone | by A.K.